WESELE W OAZA LEŃCZE | WESELE W STYLU SLOW

Dzień ślubu Hani i Magnusa, to historia ślubna napisana światłem i emocjami. Istnieje takie miejsce niedaleko Krakowa, które jest wprost idealne na kameralne przyjęcie ślubne. Oaza Leńcze (dawniej Dolina Cedronu), to moje ulubione miejsce na wesele pod Krakowem. Bliskość natury sprawia, że w Oazie Leńcze naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku. Wzruszająca uroczystość zaślubin odbyła się w kameralnym, drewnianym kościele. Rustykalny styl królował już od samego początku dnia. Luzackie podejście pary młodej do tematu ślubu i wesela spowodowało, że ich imprezę można nazwać typowym slow wedding. Czym jest wesele w stylu slow? Wyluzowana para młoda organizuje imprezę ślubną dla siebie i robi to, co chce i kiedy chce. Przykładowo – pierwszy taniec Hani i Magnusa rozpoczął się o godzinie 22, w totalnie spontaniczny sposób. W pewnym momencie poczuli, że chcą otworzyć taneczną część wesela i tak zrobili. Wcześniej para młoda spędzała czas z gośćmi jedząc, pijąc i rozmawiając. Nikt się z niczym nie śpieszył, nie było gotowego planu imprezy, do którego nowożeńcy musieliby się w jakikolwiek sposób dostosować. Hania i Magnus dali swoim gościom możliwość swobodnego spędzania wolnego czasu w trakcie ich wesela w stylu slow. Na weselników czekała wyjątkowa strefa relaksu – wypoczynek na leżakach oraz prosecco na ochłodę.

WESELE I ŚLUB OAZA LEŃCZE | WESELE W STYLU RUSTYKALNYM

Oaza Leńcze to idealne miejsce na wesele w stylu rustykalnym. Cegła, drewno, naturalne dekoracje, nastrojowe lampki – to wszystko sprawiło, że na weselu Hani i Magnusa panował rustykalny klimat, trochę klimat boho. Jeśli wyluzowana para młoda organizuje kameralne wesele w Oazie Leńcze, to świetna zabawa trwa do późnych godzin nocnych. Dj przygotował mnóstwo energetycznych kawałków, które rozgrzały parkiet do czerwoności. Goście bawili się znakomicie a impreza taneczna była po prostu świetna. Przez całe wesele, Hania i Magnus byli pełni luzu, roześmiani i roztańczeni.

SESJA ŚLUBNA W OAZA LEŃCZE

Oaza Leńcze to nie tylko rustykalny charakter wnętrza, ale również cudowne widoki. Jeśli organizujecie swoje wesele w tak genialnym miejscu, jak Oaza Leńcze, sesja ślubna z pięknym widokiem na okolicę to absolutny must have. Wyjątkowe otoczenie lokalu wykorzystaliśmy podczas naszej sesji. Patrząc na te zdjęcia ślubne przypominam sobie, jak nowożeńcy wspaniale się bawili. Byli uśmiechnięci, wyluzowani, szczęśliwi. Hania wyglądała obłędnie w swojej sukni ślubnej od Rara Avis, a moje ulubione kadry obrazujące piękno tej kiecki to te w strugach deszczu, nocną porą. Dziękuję za genialną współpracę Pawłowi Sawskiemu – serio, to najlepszy filmowiec, z jakim miałam okazję pracować podczas reportażu ślubnego. Polecam z całego serca! Będę wdzięczna, jeśli po obejrzeniu całości – zostawicie na dole komentarz.

.

.
Miejsce: Oaza Leńcze
Film: Paweł Sawski – Film Ślubny
Prosecco Van: Musujący Prosecco Van
Auto do ślubu: Czerwony Ogórek
DJ: Winyl Party
Suknia ślubna: Rara Avis – Miła Ma

.