Forest Wesela i Eventy – boho wedding

Cieszę się, że z roku na rok fotografuję coraz piękniejsze śluby. Uwierzcie mi – mam ogromne szczęście do wspaniałych klientów, z którym wspólnie tworzymy ponadczasowe zdjęcia ślubne. Nie inaczej było w przypadku leśnego wesela Kingi i Patryka, które postanowili zorganizować w Forest – wesela i eventy w plenerze. Sala weselna zlokalizowana jest w sąsiedztwie lasu, dzięki czemu panuje tam niepowtarzalny klimat. Już na etapie fotografowania przygotowań miałam przeczucie, że mam przyjemność fotografować naprawdę wyjątkowy ślub. Rodzina Patryka i Kingi totalnie zachwyciła mnie swoim poczuciem humoru oraz pozytywną energią. Ta niesamowita energia towarzyszyła im również w trakcie imprezy ślubnej, którą poprowadził DJ Marshall Show. Profesjonalny DJ rozgrzał parkiet do czerwoności – goście tańczyli i doskonale się bawili. Uwielbiam robić zdjęcia na weselu, na którym tak dużo się dzieje. DJ zapewnił mnogość atrakcji, w tym efektowne iskry na pierwszy taniec. Tego typu atrakcje wizualne wspaniale dopełniły piękny układ taneczny pary młodej i fenomenalnie wyszły na zdjęciach. Sam układ taneczny również zasługuje na uznanie – Kinga i Patryk przygotowali wspaniały pierwszy taniec, w trakcie którego wykonali mnóstwo pięknych póz tanecznych.

Ponadczasowe zdjęcia ślubne – Agnieszka Gofron Fotografia

Ceremonia ślubna odbyła się w uroczym, drewnianym kościele, w którym panował magiczny klimat. W dniu ślubu kościół niestety był w remoncie, ale sądzę, że sprytnie ukryłam to na zdjęciach. Pamiętajcie, że profesjonalny fotograf ślubny stara się, aby wszystko w dniu ślubu pokazać z jak najlepszej strony. Podczas każdego zlecenia zależy mi, aby wykonać dla Was ponadczasowe zdjęcia ślubne, które będą eleganckie, prawdziwe i efektowne. Odpowiedni fotograf na ślub to osoba, która lubi swój zawód i wykonuje zdjęcia z prawdziwą pasją. Ma głowę pełną pomysłów oraz na bieżąco doradza parze młodej w trakcie dnia ślubu – ponieważ doskonale wie, co fajnie wygląda na zdjęciach.

Boho dekoracje na ślub – wesele w lesie

Muszę przyznać, że wesele Kingi i Patryka było doskonale przygotowane. Piękne dekoracje w stylu boho wspaniale korespondowały z leśnym otoczeniem sali weselnej. Jeśli lubicie bliskość przyrody, to wesele pod namiotem okaże się wspaniałą opcją dla Was. Goście weselni byli zachwyceni możliwością zamówienia drinków w nietypowym miejscu – drink bar pod gołym niebem okazał się strzałem w dziesiątkę. Pięknym akcentem były także cytrusowe akcenty na stołach weselnych – para młoda zdecydowała się na winietki w formie grejpfruta z imieniem gościa weselnego. Było to urocze, niecodzienne rozwiązanie, które bardzo przypadło mi do gustu.

Wesele w plenerze – sesja ślubna w lesie

Sesja w dniu ślubu jest bardzo popularnym rozwiązaniem w trakcie wesela. Warto wygospodarować kilkanaście minut dla fotografa na różnych etapach wesela. Nasza sesja w lesie wyszła przepięknie, a oświetlona sala weselna w tle wyglądała po prostu wspaniale. Dodatkową atrakcją do zdjęć okazał się zabytkowy czerwony mustang, który moi klienci wynajęli specjalnie na okoliczność swojego ślubu. W trakcie sesji miałam pełno pomysłów – sesja panny młodej na masce mustanga oraz impreza gości weselnych w aucie – te kadry wyszły świetnie i fajnie obrazują klimat tego wesela. Para młoda obdarzyła mnie ogromnym zaufaniem i z chęcią realizowała moje fotograficzne pomysły. Świetna współpraca fotografa z para młodą jest gwarancją powstania świetnych zdjęć ślubnych. Najważniejsze jest obustronne zaangażowanie podczas sesji – bez tego, niestety nici z pięknych zdjęć. Zapraszam na fotograficzną podróż z Kingą i Patrykiem – na ich piękny ślub, fantastyczną sesję w lesie oraz szaloną imprezę weselną do białego rana.

.
.
Zdjęcia: Agnieszka Gofron
Lokalizacja: Forest – wesela i eventy w plenerze
DJ: DJ Marshall Show
Film: Gentelman – Wedding Story
Drink Bar /pokaz barmański: WeddingBar / Krzysztof Bajerski
.
.