o-mnie

Cześć! Nazywam się Agnieszka Gofron, mój zawód to fotograf ślubny i oferuję swoje usługi w mieście Kraków i okolicach. Tworzę urzekające zdjęcia dla par w najbardziej urzekających chwilach ich życia.

Fotograf na ślub i wesele – fotografia ślubna Kraków

Doświadczenie jest bardzo ważne w pracy fotografa. Każda para jest inna, w związku z czym każdy tworzony przeze mnie reportaż ślubny jest autentyczny i niepowtarzalny. Chcę uwiecznić Waszą historię z ponadczasową elegancją, ponieważ – według mnie, fotografia ślubna powinna wyglądać znakomicie nawet po 50 latach. Kraków, jak i cała małopolska, jest malowniczym miejscem, dlatego dobry fotograf ślubny z Krakowa powinien posiadać odpowiedni warsztat umożliwiający ukazanie piękna miasta oraz krajobrazu. Tworząc reportaż ślubny celem nadrzędnym jest dla mnie to, aby uchwycić spontaniczność i ważne momenty pomiędzy Tobą, a Twoimi bliskimi. Dlatego dostarczany przeze mnie reportaż ślubny jest zawsze wyjątkowy.

Dlaczego ja to Twój fotograf na ślub i wesele w Krakowie?

Podczas naszego pierwszego spotkania wielu klientów mówi mi, że nie czują się komfortowo, gdy mają robione zdjęcie. W konsekwencji, preferują nie pozostawać w ciągłym centrum uwagi. Jest to zupełnie normalne uczucie. Nie jesteście przyzwyczajeni, że ktoś robi Wam zdjęcia, więc czujecie się z tym dziwnie.

Nie każdy jest celebrytą/ką i większość moich klientów, to zwykli ludzie, dokładnie tak jak Wy i ja. Pomogę Wam się zrelaksować i stworzę wiele wspaniałych naturalnych fotografii weselnych z Wami w roli głównej. Będziecie patrzeć na swoje fotografie weselne i pierwszą myślą, jaka przyjdzie Wam do głowy będzie: ‚to my i wyglądamy wspaniale!’. Przeglądając moje portfolio i reportaże ślubne dostrzeżesz jak wszyscy są zrelaksowani, szczęśliwi i kompletnie nie zwracają na mnie uwagi. Staram się bowiem fotografować w sposób niewidoczny, nie reżyserować i nie ingerować w wydarzenia wyjątkowego dnia Waszego ślubu. Chętnie służę jednak dobrą radą i pomocą w dniu ślubu, o czym mogło się przekonać wiele moich cudownych par:)

Ciężko jest odpowiedzieć na pytanie jaki jest najlepszy fotograf na ślub i wesele w Krakowie. Wybierz dla siebie kogoś, kogo styl Ci odpowiada. Przejrzyj ich fotografie ślubne, zarówno portfolio, jak i przykłady z całych ślubów. Później skontaktuj się z nimi, porozmawiaj i sprawdź czy odpowiada Ci ich osobowość i sposób bycia. Jeśli fotograf na ślub i wesele w Krakowie ma dostarczyć Ci zdjęcia, z których będziecie zadowoleni, jest również bardzo ważne, abyście z nim dokładnie o swoich wymaganiach porozmawiali i upewnili się, że nadajecie na tej samej fali.

Jaki jest kolejny krok przy wyborze fotografa na ślub i wesele?

Jeśli rozważasz moją osobę, jako fotografa na wesele w Krakowie, to jestem pewna, że masz do mnie kilka pytań. Skontaktuj sie ze mną, ponieważ chętnie na nie wszystkie odpowiem, a także posłucham Twoich sugestii, marzeń i planów. W ten sposób lepiej poznam Was i Waszą osobowość, i w dniu Waszego ślubu będziemy się już dobrze znali. Osiągniemy wspaniałe rezultaty razem poprzez rozmowę o wszystkim!

Jeżeli mi pozwolisz, pomogę Ci oferując bezcenne wskazówki ze swojego wieloletniego doświadczenia.

Chcę stworzyć dla Ciebie zupełnie unikalny reportaż ślubny w Krakowie, aby te magiczne i unikalne momenty były uwiecznione na zawsze. W konsekwencji będzie mi bardzo miło, jeśli polecisz moją osobę i i zostawisz po sobie komentarz.

 

Fotografowanie to dla mnie coś znacznie więcej niż zwykłe hobby. Kiedy robię zdjęcia, czuję że żyję. Jestem szczęśliwa mogąc uwieczniać Wasze najpiękniejsze chwile, gesty, spojrzenia. Stawiam na naturalny reportaż ślubny, bez zbędnego reżyserowania. Chcę abyście mieli po prostu fajną pamiątkę w postaci zdjęć, do których chętnie będziecie wracać po latach.

 

Twoje wspomnienia są dla mnie ważne – Agnieszka Gofron – fotograf na ślub i wesele Kraków.