NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

MYWED AWARD

W grudniu 2019 zostałam finalistką renomowanego konkursu MyWed Award, w którym wzięło udział kilkadziesiąt fotografów z ponad dziewięćdziesięciu krajów. Aż dwa moje zdjęcia dostały się do finału i zdobyły: drugie miejsce w kategorii „w międzyczasie” oraz szóste miejsce w kategorii „przygotowania”. Jest to ogromny sukces na skalę ogólnoświatową, a przy okazji najlepszy wynik spośród wszystkich trzech polskich fotografów, którzy dostali się do finału MyWed Award 2019. Mywed Award to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów wśród fotografów ślubnych na całym świecie, dlatego dwa nagrodzone zdjęcia to dla mnie ogromny sukces.


W 2022 roku udało mi się powtórzyć wcześniejszy sukces. Ponownie, zostałam finalistką MyWed Award. Tym razem zdobyłam piąte miejsce w kategorii “pierwszy taniec”.W latach 2019-2022 otrzymałam również wiele wyróżnień w ramach bycia członkiem międzynarodowej społeczności fotografów ślubnych na portalu MyWed.com. Aż dwieście pięćdziesiąt moich zdjęć otrzymało wyróżnienie w kategorii „najlepsze w tygodniu”. Oprócz tego – otrzymałam pięćdziesiąt jeden wyróżnień w kategorii „wybór redaktorów” oraz dwadzieścia pięć wyróżnienia w kategorii “najlepsze w roku”

FEARLESS AWARD

W lipcu 2020 spełniło się moje fotograficzne marzenie. Jako jedyna reprezentantka Polski zostałam wyróżniona w konkursie organizowanym przez Fearless Photographers i znalazłam się wśród najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Jeśli fotograf ślubny dostanie “Fearlessa”, to trochę tak, jakby aktor otrzymał Oscara. To bardzo, bardzo prestiżowe wyróżnienie. Otrzymanie nagrody w Fearless Award było moim celem na 2020 rok. Jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się to osiągnąć. Moja ambicja oraz potrzeba ciągłego rozwoju nie pozwoliły mi osiąść na laurach. W 2021 oraz 2022 ponownie zdobyłam Fearless Award.
ISPWP

Pod koniec 2019 roku zostałam ISPWP (International Society of Professional Wedding Photographers). Oznacza to, że dołączyłam do elitarnego grona najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Wkrótce odniosłam tam ogromny sukces. W konkursie “Fall 2019 Contest” organizowanym przez ISPWP zajęłam (w debiucie) wysokie miejsca. Dwukrotnie znalazłam się na podium. Moje fotografie otrzymały trzecie miejsce w kategorii “światło i ruch” oraz trzecie miejsce w kategorii “przygotowania”. Po raz kolejny – mój wynik okazał się być najlepszy spośród wszystkich Polaków biorących udział w konkursie.


Niedługo po ogłoszeniu wyników konkursu otrzymałam dodatkowe wyróżnienie. Jurorzy: Damiano Salvadori oraz Donatella Barbera zostali poproszeni o wybór dosłownie pięciu najlepszych (według nich) fotografii spośród wszystkich 300 wyróżnionych zdjęć w konkursie “Fall 2019 Contest” (łącznie 20 wyróżnionych zdjęć w każdej z 15 kategorii). Moje zimowe zdjęcie z “przygotowań” znalazło się w tym elitarnym zestawieniu. Komentarz jury na temat zdjęcia mojego autorstwa brzmiał: “We love layers and more stories in a frame. These are the more difficult photos to take but when everything is in the right place will be a successful storyteller photo”.

W latach 2020 oraz 2021 nie zwolniłam tempa, dzięki czemu odnosiłam kolejne sukcesy w konkursach organizowanych przez ISPWP.

Na marginesie dodam, że ISPWP dwukrotnie uznało mnie za jednego ze 100 najlepszych fotografów ślubnych na świecie. Znalezienie się w tym elitarnym rankingu to dla mnie ogromny zaszczyt oraz motywacja do dalszego doskonalenia swoich fotograficznych umiejętności.

WPE AWARDS

Konkurs WPE zrzesza ponad 10 tys. fotografów z ponad 160 krajów. W 2020 oraz 2022 roku moje zdjęcia zostały zauważone i otrzymały wyróżnienie.

LOOKSLIKEFILM

Lookslikefilm to globalna społeczność kreatywnych fotografów. Fotografie opublikowane na lookslikefilm.com wyróżniają się najwyższym poziomem wykonania oraz kreatywnością – dzięki temu stanowią wspaniałe źródło inspiracji dla pozostałych fotografów na całym świecie. W latach 2018-2022 moje zdjęcia wielokrotnie ukazały się w Daily Update oraz na Inspiration Wall, dzięki czemu zdjęcia mojego autorstwa mogły inspirować innych twórców. Jest mi bardzo miło, że moje fotografie zostały wyróżnione przez portal kreujący aktualne trendy w światowej fotografii.
Społeczność Lookslikefilm uznała mnie za jednego z najlepszych fotografów ślubnych na świecie w latach: 2019, 2020, 2022. Otrzymałam prestiżowy tytuł “Artists of the Year”.

PHOTOBUG COMMUNITY

Photobug Community to jeden z najlepszych i najbardziej opiniotwórczych blogów z zakresu fotografii ślubnej. Społeczność Photobug Community zrzesza ponad 150.000 fotografów ślubnych z całego świata. Mimo ogromnej konkurencji – wielokrotnie znalazłam się w ich elitarnym Top Pics of the Week.

POZOSTAŁE WYRÓŻNIENIA

Moja twórczość została również doceniona przez portal Planujemy Wesele, gdzie znalazłam się w zestawieniach: top 10 w kategorii plener (lipiec 2018), top 10 w kategorii reportaż ślubny (wrzesień 2018) oraz TOP 10 zdjęć w kategorii plener (marzec 2019). Portal Planujemy Wesele opublikował również moją sesję ślubną z Pragi.