o-mnie

Efektownie – czyli jak? Warsztaty Fotografii Ślubnej – Agnieszka Gofron & Paweł Dłubacz

o-mnie

Efektowne zdjęcia – czyli jakie?

o-mnie

Dlaczego jedne zdjęcia zapadają w pamięć, a inne nie? Co sprawia, że fotografia jest uznawana za efektowną? Jak robić takie zdjęcia? Te warsztaty będą zupełnie inne od wszystkich! Teoria + praktyka – ukierunkowane na pojęcie efektowności w fotografii.

Jak efektownie sfotografować najważniejsze momenty w dniu ślubu?

Zaprezentujemy listę najważniejszych momentów w dniu reportażu ślubnego, które warto sfotografować w kreatywny sposób. Wykonanie spektakularnych zdjęć z tych momentów zapewnia zadowolenie klientów oraz generuje sporą ilość zapytań wśród potencjalnych klientów.

TORT

o-mnie

Zdjęcie z tortem po porstu musi być wow! Opowiemy, jak robi się takie zdjęcia.

PRZYGOTOWANIA

o-mnie

Przygotowania to kolejny etap dniu ślubu, który można pokazać w zachwycający sposób. Zaprezentujemy oraz szczegółowo omówimy nasze najlepsze zdjęcia z przygotowań. Zyskasz mnóstwo cennych wskazówek.

PIERWSZY TANIEC

o-mnie

Pierwszy taniec to klasyka efektownego fotografowania. Wbrew pozorom, ten moment fotografuje się w banalny sposób. Opowiemy co i jak + przetrenujemy wykonanie zdjęć pierwszego tańca w praktyce, żebyście zobaczyli, jakie to proste. Zjawiskowe tło do sesji stworzy DJ Weselnie Krzysztof Paruch.

CEREMONIA

o-mnie

W kościele można skupić się na wielu rzeczach. My pokażemy te efektowne.

ZIMNE OGNIE

o-mnie

Zimne ognie to kolejny klasyk w spektakularnej fotografii. Kluczową rolę pełni tutaj odpowiednie poinstruowanie weselników, pary młodej oraz odpowiednia obróbka zdjęcia. Wszystkiego dowiecie się na warsztatach.

ZDJĘCIE GRUPOWE

o-mnie

Temat traktowany w branży po macoszemu. Tymczasem, odpowiednio wykonane zdjęcie grupowe może być naprawdę wow. Może również zdobywać wyróżnienia w międzynarodowych konkursach. Wszystko zależy od pomysłu i wykonania.

DETALE

o-mnie

Detale to temat rzeka. Ale jedno jest pewne – jak coś fotografujesz, zrób to spektakularnie!

BŁYSKANIE NA WESELU

o-mnie

Błyskiem możecie wykreować wszystko. Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Opowiemy jak się to robi + pokażemy błyskanie w praktyce.

Sesja ślubna – jak zrobić zachwycające zdjęcia?

o-mnie

Sesja ślubna to coś, co najlepiej sprzedaje się w mediach społecznościowych. Posiadamy spore doświadczenie w tym temacie, dlatego omówimy mnóstwo rodzajów sesji ślubnych. Będzie również możliwość sfotografowania sesji stylizowanej w dniu warsztatów – pod naszym czujnym okiem.

SESJA NOCNA

o-mnie

Sesja nocna to wdzięczny temat do fotografowania. Odpowiednio wykonane oraz obrobione zdjęcia są po prostu zjawiskowe.

SESJA W GÓRACH

o-mnie

Góry są pięknym tłem do zdjęć, więc stosunkowo łatwo wykonać tam efektowne zdjęcia.

SESJA WE WNĘTRZU

o-mnie

Ciekawe wnętrze + kreatywność fotografa = mieszanka wybuchowa, która obfituje w zdjęcia „wow”.

SESJA Z OŚWIETLENIEM DJ-A

o-mnie

Temat omówimy oraz przećwiczymy na warsztatach, ponieważ sesja stylizowana będzie w blasku świateł DJ-a (Weselnie Krzysztof Paruch) .

SESJA W LESIE

o-mnie

Las bywa nieprzewidywalny. Co jeśli suknia się ubrudzi? Zasada jest prosta – wszystko musisz ująć efektownie, nawet brudną suknię .

SESJA Z ARCHITEKTURĄ

o-mnie

Architektura lubi symetrię oraz odpowiednio wykorzystane światło. Temat szeroko omówimy na warsztatach.

CO JESZCZE?

OBRÓBKA ZDJĘĆ Z NOCNEJ SESJI STYLIZOWANEJ – ZOBACZYCIE JAK TO SIĘ ROBI!

Zaprezentujemy szybką selekcję + obróbkę zdjęć z nocnej sesji stylizowanej, którą będziecie mieli okazję sfotografować w ramach warsztatów. Opowiemy również o kontakcie z klientem, o kwestiach logistycznych w dniu ślubu oraz podczas sesji. Zapewniamy wyżywienie, miłe towarzystwo oraz mega dawkę wiedzy praktycznej oraz teoretycznej.

KOSZT: 1700ZŁ

MIEJSCE: PANORAMA, NOWY WIŚNICZ

DATA: 05.03.2022 (SOBOTA)

Chcesz wziąć udział w naszych warsztatach? Proszę, wypełnij formularz kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona.