o-mnie

Chcesz wziąć udział w III edycji naszych warsztatów? Już teraz możesz wysłać zgłoszenie, korzystając z formularza kontaktowego na dole strony.

Efektownie – czyli jak? Warsztaty Fotografii Ślubnej – Agnieszka Gofron & Paweł Dłubacz

DLA KOGO JEST KURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ „EFEKTOWNIE – CZYLI JAK?”

Istnieje tylko jedna słuszna odpowiedź – nasze warsztaty to ogromny kop motywacyjny dla każdego fotografa ślubnego! Dlaczego jedne zdjęcia zapadają w pamięć, a inne nie? Co sprawia, że fotografia jest uznawana za efektowną? Jak robić takie zdjęcia? Te warsztaty będą zupełnie inne od wszystkich!

o-mnie

EFEKTOWNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA – NAUCZYCIE SIĘ TEGO NA NASZYCH WARSZTATACH

Zaprezentujemy listę najważniejszych momentów w dniu reportażu ślubnego, które warto sfotografować w kreatywny sposób. Wykonanie spektakularnych zdjęć z tych momentów zapewnia zadowolenie klientów oraz generuje sporą ilość zapytań wśród potencjalnych klientów.

o-mnieo-mnieo-mnieo-mnieo-mnieo-mnie

CO JESZCZE?

o-mnie

Będziecie mieli okazję fotografować piękną sesję z parą młodą – pod naszym czujnym okiem. Następnie zaprezentujemy szybką selekcję + obróbkę zdjęć z sesji. W trakcie sesji opowiemy o pracy z parą, pokażemy Wam jak to się robi! Zapewniamy luźną atmosferę oraz mega dawkę wiedzy praktycznej oraz teoretycznej.

MIEJSCE: MAŁOPOLSKA
DATA: 2023

10h INTENSYWNEJ NAUKI |TEORIA+SESJA+OBRÓBKA|

ZAPEWNIAMY WSPANIAŁĄ ATMOSFERĘ, OGROM WIEDZY, OBIAD, SERWIS KAWOWY, GRUPĘ WARSZTATOWĄ NA FACEBOOKU

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W III EDYCJI 2023- WYPEŁNIJ FORMULARZ

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!