Sesja ślubna i lot helikopterem

Dolny Śląsk znany jest z mnogości fantastycznych perełek architektonicznych, w których wymarzona sesja ślubna w pałacu będzie niczym z bajki. Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim zachwycił nas od pierwszego wejrzenia. Chórem orzekliśmy, że ten wspaniały pałac to idealne miejsce na wymarzoną sesję ślubną. Na szczęście, moi klienci dysponują prywatnym helikopterem. Dlatego dystans ponad 270km przelecieliśmy w bardzo krótkim czasie, podziwiając po drodze wspaniałe widoki. Dodatkowo, Michał i Kinga byli na tyle mili, żeby przylecieć po mnie pod sam dom. Najlepsi klienci pod słońcem!

Wyjątkowa sesja zdjęciowa w pałacu

Jeśli marzy ci się wyjątkowa sesja ślubna w pałacu, to Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim okaże się strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Jego unikatowa architektura zrobi wrażenie absolutnie na każdym. Sesja ślubna Kingi i Michała z założenia miała być obszerna, dlatego tuż po wylądowaniu bezzwłocznie udaliśmy się do pałacu aby rozpocząć zdjęcia. Obiekt jest ogromny i daje duże pole do popisu, które profesjonalny fotograf ślubny potrafi odpowiednio wykorzystać. Starałam się, aby nasza sesja ślubna była możliwie jak najbardziej różnorodna zarówno pod kątem wykorzystania przestrzeni, jak i kompozycji kadru.

Pałac Marianny Orańskiej = piękna sesja ślubna

W dniu naszej sesji, niebo nad Pałacem Marianny Orańskiej było niemal bezchmurne. Ciepłe promienie letniego słońca wspaniale oświetlały architekturę pałacu. Postanowiłam wykorzystać to w możliwie jak najbardziej kreatywny sposób, dzięki czemu sesja ślubna Kingi i Michała stała się naprawdę wyjątkowa. Zapraszam Was do oglądnięcia zdjęć z tej wspaniałej sesji . Będzie mi bardzo miło, jeśli po obejrzeniu całości – zamieścicie komentarz.

.
.