Plener ślubny na Kasprowym Wierchu

Piękna sesja ślubna w górach to marzenie niejednej pary młodej. Kasprowy Wierch to jedno z najciekawszych miejsc na zdjęcia ślubne. Ze szczytu roztacza się wspaniały widok na Tatry. Najlepszą porą dnia na wykonanie sesji są okolice wschodu lub zachodu słońca. My skorzystaliśmy z drugiej opcji. Angelina i Łukasz prezentowali się świetnie w promieniach chylącego się ku zachodowi słońca.

Sesja zdjęciowa w górach

Plener ślubny w górach rządzi się swoimi prawami. Podczas planowania tego typu sesji, należy wziąć pod uwagę fakt, że na górze mocno wieje i bywa bardzo zimno. Angelina i Łukasz dali jednak radę, mimo chłodu. Zdjęcia ślubne wyszły świetnie, a sesja przebiegła zgodnie z planem.

Sesja ślubna w Tatrach = niezapomniane widoki

Tatry obfitują w przepiękne miejsca, z których roztaczają się niesamowite widoki. Dlatego sesja ślubna w górach to naprawdę świetny pomysł. Para młoda na tle górskich szczytów prezentuje się po prostu rewelacyjnie – i mam na myśli każde warunki pogodowe, oprócz deszczu. Plener ślubny w Tatrach ma sens zarówno w słoneczny jak i pochmurny dzień. Im mocniej wieje, tym lepiej (z punktu widzenia fotografa). Zapraszam Was na wspólną podróż zdjęciową na Kasprowy Wierch. Będę wdzięczna, jeśli po obejrzeniu całości – zostawicie na dole komentarz z wrażeniami z sesji.

.
.