Ślub cywilny pod Kopcem Kościuszki

Było lipcowe popołudnie. Taras widokowy Restauracji Pod Kopcem skąpany był w promieniach słońca. Letni wiatr delikatnie rozwiewał białe elementy wystroju „ołtarza”, przy którym na młodą parę czekał już urzędnik. Do tego wszystkiego widok na Kopiec Kościuszki – który jest jednym z najoryginalniejszych symboli Krakowa. Zapowiada się pięknie, prawda? Właśnie w takiej scenerii Agnieszka i Tomek postanowili powiedzieć sobie “tak”.

Piękny ślub w plenerze

Miało być naprawdę wyjątkowo. Elegancki ślub w plenerze to było marzenie Agnieszki i Tomka. Na szczęście marzenia się spełniają, i moja cudowna para mogła pobrać się pod chmurką, tuż pod Kopcem Kościuszki. Na szczęście pogoda nas nie zawiodła i warunki były po prostu idealne. Sądzę, że ta wyjątkowa ceremonia może okazać się ciekawą inspiracją dla niejednej pary, która znajduje się dopiero na etapie planowania swojego ślubu. Być może pójdziecie w ślady mojej pary młodej i również zdecydujecie się na elegancki ślub cywilny w plenerze.

Tort weselny z widokiem na nocą panoramę Krakowa

Podobno tort weselny najlepiej smakuje w nocy, pod gołym niebem. Młoda para zaskoczyła swoich gości zapraszając ich na dach Restauracji Pod Kopcem, z którego rozciągał się obłędny widok na Kraków rozświetlony tysiącami światełek. Drewniana altana udekorowana klimatycznymi żarówkami edisona stała się miejscem, do którego przeniosła się impreza weselna. W tak pięknym miejscu można było pomyśleć tylko jedno: „chwilo trwaj!”

Sesja ślubna na Wawelu

Wspaniała architektura skąpana w promieniach wschodzącego słońca i ONI – szczęśliwi nowożeńcy. Tak można w skrócie podsumować nasz plener ślubny na Wawelu. Ostre słońce tworzyło piękne światłocienie, które w nietuzinkowy sposób podkreślały piękno fasad oraz kolumn. Ze względu na upalną pogodę, nasza sesja ślubna nie trwała długo. Mimo to sądzę, że udało nam się pokazać Wawel w interesujący sposób. Wiele kadrów może Was zaskoczyć lub nawet zachwycić. Zapraszam do obejrzenia całości reportażu oraz sesji. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie po sobie komentarz.

.
.
Suknia ślubna: Monica Loretti
Garnitur: Giacomo Conti
Makeup: Anna Woźniak Wodzia Make Up Story
Lokalizacja: Restauracja Pod Kopcem
Zdjęcia: Agnieszka Gofron

.
.