Sesja zdjęciowa na Dolnych Młynów

Kraków słynie z tego, że jest niewyczerpalnym źródłem miejsc oraz inspiracji dla fotografa. Dlatego jeśli marzy Ci się piękna sesja ślubna, to nawet się nie zastanawiaj i umów się na zdjęcia w tym wyjątkowym mieście. Mnogość perełek architektonicznych w centrum oraz wspaniała przyroda na obrzeżach sprawiają, że Kraków nieustannie znajduje się na listach najchętniej odwiedzanych miast na świecie. Teraz rozumiecie, dlaczego fotografowie tak bardzo kochają to wyjątkowe miasto. Niesamowity klimat Rynku oraz Kazimierza sprawia, że każda sesja ślubna oraz sesja narzeczeńska wyjdzie tam po prostu świetnie. Tym razem postanowiłam jednak spróbować czegoś innego i zabrałam moją parę w industrialną przestrzeń zlokalizowaną przy ulicy Dolnych Młynów w Krakowie.

Sesja ślubna z rowerami

Agnieszka i Adam uwielbiają jazdę na rowerze. Rowery stały się nawet motywem przewodnim ich wesela. Księga gości, winietki, pamiątkowy album dla rodziców – wzór rowerów pojawiał się niemal wszędzie. Coś wspaniałego! Oczywistym był więc fakt, że moja para młoda będzie chciała, aby jej sesja ślubna również akcentowała ich miłość do rowerów. Poszukując odpowiedniej przestrzeni dla nietypowej sesji ślubnej z rowerami, przypomniałam sobie o pofabrycznej przestrzeni w samym sercu Krakowa. Nawet deszczowa aura nie pokrzyżowała naszych planów. Sesja ślubna na Dolnych Młynów to był strzał w dziesiątkę.

Dolnych Młynów = oryginalna sesja ślubna

Dolnych Młynów to kompleks budynków, w których dawniej mieściły się zakłady tytoniowe. Obecnie jest to miejsce tętniące życiem. W pofabrycznych przestrzeniach utworzono bowiem puby, sklepy oraz restauracje. Niebanalna przestrzeń okazała się genialnym tłem do naszych zdjęć. Dolnych Młynów pokochali również artyści, którzy stworzyli tam interesujące graffiti. Niektóre z nich wykorzystałam w kreatywny sposób, dzięki czemu sesja ślubna Agnieszki i Adama stała się bardzo oryginalna. Zapraszam Was do oglądnięcia zdjęć z tej wyjątkowej sesji . Będzie mi bardzo miło, jeśli po obejrzeniu całości – zamieścicie komentarz.

.
.