Pasterska Chata & sesja zdjęciowa zakochanych

Wyjątkowe miejsce na sesję narzeczeńską w Pieninach – tego szukaliśmy. Pasterska Chata nad Jeziorem Czorsztyńskim okazała się idealną lokalizacją do naszych zdjęć. Miejsce jest po prostu zjawiskowe. Widok na jezioro oraz okoliczne zamki robi ogromne wrażenie. Dom również jest niebanalny. Wyjątkowa bryła budynku otrzymała w 2018 roku prestiżową nagrodę architektoniczną. Połączenie drewna i szkła okazało się wspaniałym tłem do naszej sesji.

Sesja narzeczeńska w Pieninach

Jeśli szukacie wyjątkowej lokalizacji na zdjęcia narzeczeńskie, to Pasterska Chata z pewnością Wam się spodoba. Zdjęcia zaręczynowe w takim miejscu wyjdą po prostu rewelacyjnie! Oczywiście, wiele zależy od inwencji twórczej fotografa. Kreatywny fotograf ślubny nie wykona typowej sesji, która będzie powieleniem standardowych pomysłów kolegów i koleżanek z branży. Niestandardowe kadry , ciekawe pomysły oraz wyznaczenie nowych trendów w fotografowaniu konkretnego miejsca – to mój cel podczas każdej sesji ślubnej lub sesji narzeczeńskiej.

Plener narzeczeński nad Jeziorem Czorsztyńskim

Dominika i Damian marzyli o pięknych zdjęciach w ciekawym miejscu. Jednak, podczas takiej sesji nie tylko miejsce ma znaczenie. Równie ważną rolę odgrywa odpowiednia stylizacja do sesji zdjęciowej. Dominika i Damian ubrali się świetnie. Pasowali do siebie zarówno kolorystycznie jak i stylem ubioru. Podczas planowania swojej sesji – pamiętajcie o odpowiednim przygotowaniu – ten wpis możecie zapisać sobie jako inspirację. Będę wdzięczna, jeśli po obejrzeniu całości – zostawicie na dole komentarz.

.