ŚLUB THIAGO RODRIGUES DE SOUZA & PATRYCJA ABRAMOWICZ

Przystojny Brazylijczyk oraz polska blond piękność – brzmi jak gotowa koncepcja na film? Cóż, w tym przypadku to życie napisało tak piękny scenariusz. Patrycję i Thiago połączyło wyjątkowe uczucie, które sprawiło, że zakochani postanowili zawrzeć związek małżeński. Fotografowanie tak wspaniałej młodej pary było dla mnie ogromnym wyróżnieniem, ponieważ Patrycja i Thiago to młodzi, sympatyczni ludzie. Ich miłość widzę na każdym zdjęciu, które dla nich wykonałam. Przez cały dzień towarzyszyły im cudowne uśmiechy oraz prawdziwe łzy szczęścia. Ich first look był najbardziej wzruszającym spotkaniem młodej pary, jakie miałam okazję kiedykolwiek sfotografować. Coś pięknego!

THIAGO & PATRYCJA ABRAMOWICZ – WESELE Z KLASĄ

Ślub oraz wesele Patrycji i Thiago były naprawdę wyjątkowe. Młoda para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w malutkim, drewnianym kościele. Ceremonia w gronie najbliższych była pięknym, wzruszającym wydarzeniem. Natomiast wesele było bardzo eleganckie i huczne. Przez cały dzień, państwo młodzi mogli liczyć na moją pomoc oraz dobre słowo. Patrycja podziękowała mi takimi słowami: „Agnieszko, jestem w szoku bo w ogóle nie sądziłam, że można zrobić tak piękne zdjęcia. Nie myślałam, że można w taki sposób pokazać podwiązkę, pokazać buty, biżuterię. Jak zobaczyłam te nasze prywatne zdjęcia, to się bardzo wzruszyłam, ponieważ te zdjęcia są piękne i widać, że włożyłaś w nie po prostu całe serce. To są nie tylko zdjęcia, dla mnie to jest sztuka. Nigdy nie spotkałam się, żeby jakiś fotograf wykonał zdjęcia w taki sposób, żeby to wyglądało tak pięknie, tak artystycznie. To nie są dla mnie tylko zdjęcia, to jest sztuka. To jest artyzm i ja jestem po prostu zachwycona. Wiedziałaś kiedy zrobić zdjęcie, kiedy złapać fajny moment. Nasze zdjęcia są tak piękne, tak wzruszające, nawet moi goście są zachwyceni. Dostałam mnóstwo pozytywnych wiadomości, że te nasze zdjęcia są piękne, prawdziwe i że są inne. Ja byłam na różnych weselach, widziałam różne zdjęcia, ale nigdy nie spotkałam się z takimi zdjęciami, bo zdjęcia które dla nas wykonałaś są po prostu bardzo oryginalne. Jestem Ci niesamowicie wdzięczna za to co dla nas zrobiłaś, za to że tak pięknie uwieczniłaś ten najważniejszy dzień w naszym życiu, że dzięki Tobie możemy sobie wspominać to wszystko . To przepiękna pamiątka dla nas, i bardzo się cieszę, że trafiliśmy na Ciebie. Warto poszukać dobrego fotografa, żeby to była piękna pamiątka. A sam fakt ile serca włożyłaś w pomaganie, miałaś dużo cennych sugestii dla nas, podchodziłaś do mnie i tak się troszczyłaś. Nie byłaś tylko fotografem, ale byłaś takim dobrym aniołem dla nas. Niesamowicie Ci dziękujemy i na pewno będę Cię polecać dlatego, że jesteś świetnym fotografem , fachowcem i jesteś niesamowita w tym co robisz. Widać, że sprawia Ci to ogromną radość, a do tego jesteś tez dobrym człowiekiem. Wiedzieliśmy, że nad nami czuwasz, i nic nie wymknie się spod kontroli. Starałaś się, żebyśmy czuli się jak najlepiej w tym dniu, bardzo Ci za to dziękuję”.

WESELE PIŁKARZA CRACOVII

Oczywistym było, że pomocnik Cracovii zaprosi na swój ślub kolegów z drużyny. Oprócz świetnej gry w piłkę, zawodnicy Cracovii okazali się naprawdę świetnymi tancerzami oraz duszami towarzystwa. Bardzo miłym, symbolicznym gestem, było konfetti w formie miksu serduszek oraz piłek nożnych – który koledzy z drużyny wystrzelili nad Patrycję i Thiago podczas ich pierwszego tańca. Chciałabym, aby każda młoda para celebrowała swój dzień w tak energetyczny sposób. Uśmiechy, radość i szalona zabawa do rana – właśnie tak było u Patrycji i Thiago. Jestem pewna, że ten wyjątkowy dzień zostanie w moim sercu na zawsze. Będę wdzięczna, jeśli po obejrzeniu całości – zostawicie na dole komentarz.

.

.
DJ: Dominik Szymoniak Exclusive Dj’s
Makijaż: Bożena Make-up Artist
Fryzura: Julia
Suknia ślubna: Gloriss Bridal
Miejsce: Sala Bankietowa Triana
Film: Franek Potoczek

.