Sesja ślubna w Pałacu Goetz – ponadczasowa elegancja

Wiele par decyduje się na sesję ślubną w Pałacu Goetz ze względu na urok, atmosferę oraz wyjątkową estetykę tego miejsca. Planując sesję ślubną w pałacu, warto skontaktować się z administracją pałacu, aby ustalić dostępność terminu i warunki rezerwacji. Warto zdecydować się na usługi profesjonalnego fotografa ślubnego, który ma ogromne doświadczenie. Współpraca z profesjonalistą gwarantuje uzyskanie niepowtarzalnych zdjęć ślubnych. W Pałacu Goetz wykonałam już ponad 20 sesji ślubnych oraz kilka ślubów. Doskonale znam obiekt i uwielbiam wymyślać coraz to nowsze kadry podczas sesji ślubnych. Pałac Goetz to idealne miejsce na sesję niezależnie od pogody, ponieważ w przypadku deszczu jestem w stanie wykonać 100% zdjęć w pałacowych wnętrzach. Jeśli pogoda jest bez deszczu – sesję ślubną można uzupełnić o kilka kadrów wykonanych na zewnątrz pałacu. Planując sesję w pałacu trzeba pamiętać o świetle dziennym – im krótszy dzień, tym wcześniej należy zacząć sesję ślubną. Pamiętaj, że kluczowym elementem udanej sesji ślubnej jest poziom zaangażowania pary młodej podczas sesji – musi być między nami flow.

Jaka suknia ślubna pasuje do Pałacu Goetz

Strój pary młodej powinien komponować się z przestrzenią, w której wykonana zostanie sesja ślubna. Nie każda suknia pasuje do gór, a nie każda suknia nadaje się do pałacu. Zatem jaka suknia najbardziej pasuje do Pałacu Goetz? Według mnie, suknia ślubna powinna być przede wszystkim elegancka, ponieważ luksusowe wnętrza pałacu idealnie podkreślą taki klimat stroju. W Pałacu Goetz wspaniale prezentuje się długi tren, którym można wykonywać spektakularne ruchy. Zjawiskowe kadry uzyskuję dzięki wykorzystaniu potencjału, jaki daje konkretna suknia ślubna. Kolejnym elementem, który pięknie prezentuje się w przestrzeni Pałacu Goetz jest długi welon – mający minimum 3 metry długości. Welon powinien mieć ten sam odcień, co suknia ślubna. Jeśli marzysz o welonie wpiętym w rozpuszczone włosy – pamiętaj o wsuwkach do włosów (tylko w ten sposób welon utrzyma się na włosach podczas sesji).

Jak pracuję podczas sesji ślubnej w Pałacu Goetz

Jesteście ciekawi jak wygląda sesja ślubna w moim wykonaniu? Zaprzyjaźniony filmowiec (Krystian Kapłon) wykonał dla mnie piękny backstage z sesji ślubnej w Pałacu Goetz. Był to plener ślubny moich klientów, którzy zdecydowali, że eleganckie wnętrza Pałacu Goetz stworzą idealne tło dla pięknych zdjęć ślubnych. W roli głównej: Sabina i Tomek. Mam najcudowniejszych klientów na świecie – sami zobaczcie:


.
.