RUSINOWA POLANA | SESJA ŚLUBNA W GÓRACH

Miłośnicy górskich szczytów kochają Tatry za ich bajkowy klimat. Rusinowa Polana to fantastyczne miejsce, z którego rozciąga się niezapomniany widok na ośnieżone szczyty. Sesja zdjęciowa w górach najlepiej wyjdzie jesienią, ponieważ ciepłe promienie słońca wspaniale korespondują z Tatrami pokrytymi śniegiem. Najlepszą porą na plener ślubny na Rusinowej jest wschód słońca, ponieważ słońce wyłania się wtedy zza gór. Romantyczne zdjęcia ślubne w Tatrach to piękna pamiątka na całe życie. Malownicza sceneria gór nieustannie zachwyca nowożeńców i sprawia, że pary młode chętnie wybierają Rusinową Polanę jako miejsce swojej sesji ślubnej. Plenery ślubne w górach są bardzo popularne wśród miłośników dzikiej przyrody. Jeśli marzy Wam się zjawiskowa sesja ślubna, to Rusinowa Polana będzie strzałem w dziesiątkę.

JESIENNA SESJA ŚLUBNA W TATRACH O WSCHODZIE SŁOŃCA

Sesja ślubna na Rusniowej Polanie to marzenie wielu moich klientów. Zawsze informuję, że najlepszą porą na wykonanie pleneru ślubnego na Rusinowej Polanie jest wschód słońca. Jesień ma to do siebie, że wschód słońca jest około godziny siódmej rano. Można się zatem choć trochę wyspać przed sesją. To ogromny atut jesiennej sesji w Tatrach. Dodatkowa zaletą jest wspaniałe światło, jakie czeka na nas o wschodzie słońca na Rusinowej Polanie. Fotografowanie w ciepłych promieniach słońca pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt na zdjęciach. Potęga gór w połączeniu z miłością nowożeńców daje wspaniałe efekty w postaci nietuzinkowych zdjęć. Piękne zdjęcia z sesji ślubnej to coś, po co jedzie się w góry. Pamiętajcie, że sesja plenerowa w Tatrach to nie tylko wiatr we włosach i zapierające dech w piersiach widoki, ale to przede wszystkim genialny sposób na spędzenie wolnego czasu. Romantyczna wędrówka po górach sprawi, że odpoczniecie po ślubie, a w nagrodę otrzymacie efektowne zdjęcia z Waszej sesji poślubnej.

SESJA ŚLUBNA NA RUSINOWEJ POLANIE | PLENER ŚLUBNY W TATRACH

Plener ślubny na Rusinowej Polanie to wyjątkowe miejsce na sesję ślubną. Z Polany rozciąga się fenomenalny widok na panoramę Tatr i widać takie szczyty jak: Gerlach, Rysy, Młynarz, Lodowy Szczyt, Baranie Rogi, Wysoka, Ganek. Ukształtowanie terenu sprawia, że w łatwy sposób można podkreślić piękno gór, z wielu perspektyw. Dużą zaletą pleneru na Rusinowej Polanie jest również łatwa oraz szybka trasa z parkingu Wierch Poroniec. Efekty sesji ślubnej na Rusinowej Polanie zachwycą każdego!