Opactwo Cystersów w Lubiążu – wspaniałe zdjęcia ślubne

Sesja ślubna w pałacu to marzenie niejednej pary młodej. Eleganckie zdjęcia ślubne są ponadczasowe i zawsze będą wyglądały po prostu świetnie. Opactwo Cystersów w Lubiążu słynie z wyjątkowych wnętrz, w których z powodzeniem można zrealizować zjawiskową sesję ślubną w pałacowym klimacie. Plener ślubny we wnętrzu wymaga od fotografa nie lada kreatywności w zakresie wpisania pary młodej w otaczającą przestrzeń, dlatego Klasztor w Lubiążu szczególnie polecam twórczym fotografom.

Plener ślubny – w pałacu czy w klasztorze?

Klasztor Cystersów w Lubiążu nie jest pałacem, ale jego przestrzenie są bardziej zachwycające od pałacowych wnętrz. Właśnie dlatego, plener ślubny w Lubiążu jest dobrą alternatywą dla nieco oklepanych już pałacowych przestrzeni. W kontekście Klasztoru Lubiąż, na szczególne uznanie zasługuje Sala Książęca, która dosłownie zapiera dech w piersiach. Zdjęcia ślubne w takim miejscu z pewnością wyjdą rewelacyjnie!

Zjawiskowa sesja ślubna w klasztorze

Klasztor w Lubiążu to wspaniały pomysł na sesję ślubną nie tylko ze względu na unikatowość tamtejszych wnętrz. Plener ślubny we wnętrzu wyklucza bowiem ewentualny problem z fotografowaniem w deszczowy dzień. Przestrzeń Opactwa prezentuje się genialnie zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni. Możliwość realizowania sesji ślubnej w trzech odmiennych estetycznie pomieszczeniach daje naprawdę duże pole do popisu. Profesjonalny fotograf ślubny doceni szerokie spektrum możliwości fotograficznych. We wnętrzach opactwa drzemie ogromny potencjał, który starałam się wykorzystać w typowy dla mnie sposób – czyli po prostu kreatywnie! Zapraszam Was do obejrzenia moich ulubionych zdjęć z sesji ślubnej Dagmary i Michała. Będę wdzięczna, jeśli po obejrzeniu całości – zostawicie na dole komentarz.

.
Suknia ślubna: Laurelle

.