WESELE W SPICHLERZ VILLA JULIANNA | SALA WESELNA WARSZAWA

Marzy Wam się toskański klimat, a planujecie zorganizować wesele w okolicach Warszawy? Sala weselna Spichlerz Villa Julianna będzie strzałem w dziesiątkę. Rustykalny charakter obiektu widać już z daleka. Ponadczasowe wnętrze Spichlerza Villa Julianna pomieści nawet 200 gości, więc śmiało można zorganizować tam duże wesele. Aranżacja wnętrza zachowana jest w niebanalnym charakterze, dlatego warto zorganizować tam przyjęcie ślubne w stylu industrialno-rustykalnym. Roślinność w Spichlerzu króluje zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu, w postaci wspaniałego ogrodu. Na Sali balowej znajdują się piękne drzewa oliwne w ogromnych donicach, które nadają nietuzinkowy charakter wnętrzu. Sala weselna Spichlerz Villa Julianna to wspaniałe miejsce niedaleko Warszawy, na wesele w stylu industrialnym, rustykalnym, loftowym lub boho. Dodatkowy atut wnętrza stanowi antresola, na której mieści się drewniany bar. Dodatkowo, z antresoli rozciąga się piękny widok na niesamowitą przestrzeń obiektu.

WESELE I ŚLUB W SPICHLERZ VILLA JULIANNA | WESELE W STYLU INDUSTRIALNO-RUSTYKALNYM

Wybór miejsca na ślub i wesele jest zawsze trudną decyzją. Spichlerz Villa Julianna to interesujące miejsce w okolicach Warszawy na ślub i wesele w stylu rustykalnym, industrialnym lub boho. Bohaterów dzisiejszego wpisu zachwycił nietuzinkowy styl architektury oraz wnętrza Spichlerza Villa Julianna. Minimalizm, beton, drewno, cegła, widoczne instalacje pod sufitem oraz wielkie żyrandole – między innymi takie elementy decydują, że Spichlerz Villa Julianna to świetny wybór na wesele oraz ślub w stylu industrialnym. Loftowy charakter sali świetnie prezentował się na zdjęciach.

PRZYJĘCIE ŚLUBNE W SPICHLERZ VILLA JULIANNA | PIĘKNY PIERWSZY TANIEC MŁODEJ PARY

Luzackie podejście pary młodej do tematu ślubu i wesela wcale nie oznacza, że młodzi odpuścili temat pierwszego tańca. Sala weselna w stylu industrialnym okazała się wspaniałym tłem dla zdjęć z tej części wesela. Wyjątkowy wystrój wnętrza sprawił, że na jednym ze zdjęć pan młody ma rogi z gałęzi drzew oliwnych, które rosną na sali balowej. Zabawne zdjęcie z rogami stało się najbardziej charakterystyczną fotką z imprezy ślubnej Olgi i Michała. Pierwszy taniec młodej pary był piękny, wzruszający i romantyczny. Jeśli kolekcjonujecie ślubne inspiracje, to koniecznie zapiszcie sobie fotografie z pierwszego tańca Olgi i Michała.

PLENEROWY ŚLUB W SPICHLERZ VILLA JULIANNA | ŚLUB CYWILNY POD WARSZAWĄ

Śluby w plenerze cieszą się w Polsce rosnącą popularnością. Jadąc na przygotowania trochę martwiłam się o pogodę, ponieważ Olga i Michał zaplanowali swój ślub na świeżym powietrzu. Burzowe chmury od rana kłębiły się nad Warszawą, ale w ostateczności pogoda postraszyła jedynie kilkuminutowym deszczem, który na szczęście nie zdołał pokrzyżować planów młodej pary. Należy pamiętać, że ślub cywilny w plenerze to wspaniała uroczystość, która wymaga odpowiedniej oprawy wizualnej. Spichlerz Villa Julianna zapewnia piękne otoczenie na ślub cywilny w stylu rustykalnym, dlatego Olga i Michał zdecydowali się zorganizować ceremonię właśnie tam. Uroczystość zaślubin Olgi i Michała była bardzo wesoła i wzruszająca. Przez cały dzień, młoda para była roześmiana i pełna luzu. To był wyjątkowy, letni ślub w plenerze.

SESJA ŚLUBNA W SPICHLERZ VILLA JULIANNA | SALA WESELNA WARSZAWA

Na patio w Spichlerz Villa Julianna mieści się wyjątkowa strefa chill-out. Znajdziecie tam urocze huśtawki w stylu boho, wspaniałą roślinność, kominek oraz wygodne kanapy. W aspekcie wizualnym dominują cegła i beton. Przestrzeń patio okazała się przedślubną strefą relaksu młodej pary. To tam wykonaliśmy kilkuminutową sesję przedślubną na huśtawkach. Widok uśmiechniętej Olgi, która huśtała się w swojej obłędnej sukni od Magdaleny Popiel – coś pięknego! Nasza sesja ślubna w dniu ślubu miała swój ciąg dalszy po zmroku, kiedy wróciliśmy na huśtawki w poszukiwaniu romantycznych kadrów. Do oświetlenia nowożeńców wykorzystałam blask lampek choinkowych oraz flash. Zapraszam Was do obejrzenia historii ślubnej Olgi i Michała.

.

.

Miejsce: Spichlerz Villa Julianna
Biżuteria ślubna: A dream twig
Buty panny młodej: Madeline Wedding Shoes
Suknia ślubna: Magdalena Popiel

.