WYRÓŻNIENIA

MYWED

Mywed to międzynarodowy portal, który zrzesza fotografów ślubnych z całego świata. W 2018 oraz 2019 roku otrzymałam tam czterdzieści wyróżnień w kategorii „najlepsze w tygodniu”, jedenaście wyróżnień w kategorii „wybór redaktorów” oraz sześć wyróżnień w kategorii „najlepsze w roku”. Ogromnie się cieszę, że mimo tak dużej konkurencji moje zdjęcia zostały zauważone. Poniżej prezentuję niektóre wyróżnione zdjęcia:

LOOKSLIKEFILM

Lookslikefilm to globalna społeczność kreatywnych fotografów. Fotografie opublikowane na lookslikefilm.com wyróżniają się najwyższym poziomem wykonania oraz kreatywnością – dzięki temu stanowią wspaniałe źródło inspiracji dla pozostałych fotografów na całym świecie. W 2018 roku moje zdjęcia ukazały się w Daily Update aż czterokrotnie! Jest mi bardzo miło, że moje fotografie zostały wyróżnione przez portal kreujący aktualne trendy w światowej fotografii. Poniżej prezentuję zdjęcia, które zostały wyróżnione w Daily Update na lookslikefilm.com:

PHOTOBUG COMMUNITY

Photobug Community to jeden z najlepszych i najbardziej opiniotwórczych blogów z zakresu fotografii ślubnej. Społeczność Photobug Community zrzesza ponad 150.000 fotografów ślubnych z całego świata. Mimo ogromnej konkurencji – znalazłam się w ich elitarnym Top Pics of the Week aż sześciokrotnie! Top Pics of the Week to tylko 8 najlepszych zdjęć wyróżnionych raz w tygodniu. Poniżej znajdują się moje fotografie, które ukazały się w Top Pics of the Week na photobugcommunity.com:

SZTUKA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

Sztuka Fotografii Ślubnej stanowi ciekawe źródło inspiracji z zakresu fotografii ślubnej. Misją S.F.Ś. jest docenianie najlepszych fotografów, którzy swoją twórczością inspirują oraz kreują współczesne trendy w fotografii ślubnej. Moje zdjęcia ukazały się tam ośmiokrotnie:

POZOSTAŁE WYRÓŻNIENIA

Moje zdjęcie znalazło się w zestawieniu najlepszych fotografii listopada 2018 na opiniotwórczym blogu „Niezłe Aparaty”. Instagramowe grupy „Magiclensgroup” oraz „Top.wedding.photos” wyróżnili moje zdjęcia na swoich profilach. Moja twórczość została również doceniona przez portal Planujemy Wesele, gdzie znalazłam się w zestawieniach: top 10 w kategorii plener (lipiec 2018), top 10 w kategorii reportaż ślubny (wrzesień 2018) oraz TOP 10 zdjęć w kategorii plener (marzec 2019). Portal Planujemy Wesele opublikował również moją sesję ślubną z Pragi.