Najcudowniejsza para pod słońcem!

Nie będzie żadnym zaskoczeniem jeśli napiszę, że mój kontakt z Iwoną i Adrianem rozpoczął się przez internet. Iwona znała się na fotografii i doskonale wiedziała, czego wymaga od swojego przyszłego fotografa ślubnego. Po długiej konwersacji mailowej, w końcu umówiliśmy się na spotkanie, podczas którego czułam, że to będzie jedna z moich ulubionych par w sezonie 2018. Jak się później okazało, intuicja mnie nie zawiodła.

Malownicze okolice Dunajca

Domy rodzinne Iwony i Adriana zlokalizowane są w malowniczych okolicach znajdujących się na południe od Tarnowa. Z górzystych terenów roztacza się przepiękny widok na Dunajec. Kiedy dotarłam na przygotowania Iwony, zachwyciły mnie nie tylko widoki. Na kolana rzucił mnie jej uroczy, biały, stylowy pokoik. Iwona – jak przystało na prawdziwa perfekcjonistkę – zadbała o każdy szczegół, dzięki czemu wystrój pokoju był doskonałym miejscem do wykonywania pięknych zdjęć.

Perfekcyjne miejsce na eleganckie wesele – Biała Przystań

Iwona i Adrian postanowili zorganizować swoje wymarzone wesele w Białej Przystani – miejscu, w którym dominuje biel i przeszklenia. Impreza była genialna, ponieważ oprócz profesjonalnego zespołu młodzi zatrudnili również wodzireja. Goście mieli tyle atrakcji, że nie mieli kiedy odpocząć 🙂 Oj, było co fotografować! Takie wyjątkowe śluby sprawiają, że jeszcze bardziej kocham swoją pracę i po prostu nie mogę doczekać się kolejnych pięknych zleceń w sezonie 2019!
.
.
Lokalizacja: Biała Przystań
Welon i suknia ślubna: kolekcja Justin Alexander Signature
Biżuteria: ABI ROSE Jewellery
Fryzura: Atelier fryzjerskie Paweł Stelmach
Makijaż: Klaudia Kłos make-up
Wystrój sali, kościoła i bukiet: Kwiaciarnia Wanessa
Zdjęcia: Agnieszka Gofron
Film: MamyOko
Wodzirej: Balmistrz
Muzyka: EKG Music Band
.
.