Drewniany kościół – pomysł na wyjątkowy ślub

W Katowicach znajduje się wyjątkowe miejsce. W gąszczu drzew zlokalizowany jest uroczy kościół pachnący drewnem. W ten słoneczny dzień – przez stare okna – do wnętrza świątyni wpadały promienie słońca tworząc snopy światła. To właśnie tu Aneta i Serge postanowili powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Zapowiada się świetnie, prawda?

Sesja w dniu ślubu – czemu nie!

Czy sesja ślubna powinna odbyć się w dniu ślubu, czy w innym terminie? Zdania są podzielone i każdy ma prawo do własnej decyzji. Aneta i Serge uznali, że ich szczęście powinno zostać uwiecznione w dniu ślubu. Tło nie było dla nich priorytetem – wystarczyła zieleń znajdująca się we wcześniej wspomnianym parku. Piękne zdjęcia ślubne powstają wtedy, kiedy ludzie się kochają a uśmiechy nie schodzą im z twarzy. Tak było w przypadku Anety i Serge. Nasza sesja ślubna była radosna i spontaniczna. Sesja w dniu ślubu to był strzał w dziesiątkę!

Restauracja Patio-Park Katowice – piękne wesele

Nieopodal kościoła, w którym pobrali się Aneta i Serge, mieści się Restauracja Patio-Park. To wyjątkowe miejsce na wesele w Katowicach. Restauracja może pochwalić się eleganckim wnętrzem oraz wyśmienitymi potrawami. Oryginalnie dekoracje sali tanecznej sprawiły, że zdjęcia weselne Anety i Serge są jedyne w swoim rodzaju. Wesele rozpoczął pierwszy taniec „w chmurach”. Potem impreza weselna z godziny na godzinę rozkręcała się coraz bardziej. To był wspaniały ślub i wesele! Zapraszam Was do obejrzenia całości zdjęć. Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawicie po sobie komentarz.

Suknia ślubna: Amy Love Bridal
Garnitur: Zara
Lokalizacja: Restauracja Patio-Park Katowice
DJ: DJ Dybicz

.
.